ANA OTURUM | PARALEL OTURUM | PROGRAM  
 
Muhammed Yunus

Muhammed Yunus
2006 Nobel Barış Ödülü sahibi, Grameen Bankası Kurucusu

Muhammed Yunus 1940 yılında Bangladeş’te doğdu. Çocukluk yılları doğduğu köy olan Bathua’da geçen Yunus, 1960 yılında Dakka Üniversitesi’nin Ekonomi bölümünden mezun oldu ve bir yıl sonra aynı üniversiteden yüksek lisans derecesi aldı.

Devamı>>

 
 
Christopher Meyer

Christopher Meyer
Monitor Talent Kurucusu, Ekonomi Uzmanı


Christopher Meyer iş dünyasının, bilimin ve toplumun geleceğine yönelik çarpıcı fikirlere sahip olan düşünce liderlerini temsil eden bir konuşmacılar bürosu Monitor Talent’ın kurucusudur.

Devamı>>

 
 
Prof. John Kotter

Prof. John Kotter
Konosuke Matsushita Liderlik Profesörü
Harvard Business School Onursal Profesörü


John P. Kotter, Liderlik ve Değişim konularındaki uzmanlığıyla tüm dünyada tanınan bir konuşmacı ve kurumların
en iyi şekilde nasıl başarılı dönüşümler yaşayabileceği konusunda başvurulacak ilk isimlerden biridir.

*Prof. John Kotter, İnsan Kaynakları Zirvesi 2012'ye görüntülü telekonferans yöntemiyle katılacak.

Devamı>>

 
 
Prof. Dave Ulrich

Prof. Dave Ulrich
RBL Group, Ortak

Dave Ulrich, University of Michigan, Ross School of Business'da öğretim görevlisi olmanın yanında organizasyonların ve liderlerin değer kazandırmaları üzerine odaklanan danışmanlık firması RBL Group'un da ortaklarından biridir.

*Prof. Dave Ulrich, İnsan Kaynakları Zirvesi 2012'ye görüntülü telekonferans yöntemiyle katılacak.

Devamı>>

 
 
Dr. Peter Hawkins

Dr. Peter Hawkins
Bath Consultancy Group Kurucusu ve Başkanı

Peter Hawkins organizasyonel öğrenme, karmaşık değişimleri yönetme ve organizasyonel kültürün gelişimi konularında önde gelen bir danışman, yazar ve araştırmacıdır.

Devamı>>

 
 
Jamie Naugton

Jamie Naughton
Zappos Sözcüsü

Jamie Naughton 2009 yılında Fortune dergisi tarafından Çalışmak İçin En İyi 100 Şirket arasında gösterilmiş ve günümüzde online giyim eşyası ve ayakkabı satışında Pazar lideri olmasıyla tanınan Zappos'a 2004 yılında katılmıştır.

Devamı>>

 
 
Keith Campbell

Keith Campbell
Davranış ve Beyin Bilimleri Programı, Bölüm Başkanı

Keith Campbell, profesör, psikolog ve yazar olmanın yanında narsistik davranış, kendine hakim olma, kendine güven ve yetkinlik konularında birinci sınıf bir uzmandır.

Devamı>>

 
 
Piers Ibbotson

Piers Ibbotson
Directing Creativity Yöneticisi

Piers Ibbotson alanında saygı duyulan bir konuşmacı ve koç olmanın yanında dünyanın her yanındaki üst düzey yönetici gelişim programlarına da düzenli katkı sağlamakta ve hem liderlere hem de üst düzey yöneticilere kreatif sanatlardan konseptler ve teknikler sunmaktadır.

Devamı>>

 
 
M.Namık Aydın
Mehmet Namık Aydın
Management Centre Türkiye, Danışman

Mehmet Namık, 16 senedir İnsan Kaynakları alanında "yetişkin eğitimine" odaklı olarak çalışıyor. Son 8 senedir, Management Centre Türkiye bünyesinde yetişkin eğitiminin yanı sıra yönetim danışmanlığı da yapıyor.

Devamı>>

 
 
Tuna Kiremitçi

Tuna Kiremitçi
Yazar

1973 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk şiirleri, Galatasaray Lisesi yıllarında Varlık’ta yayımlandı. İlk şiir kitabı “Ayabakanlar” ile, 1994 Yaşar Nabi Nayır Şiir Ödülü’nü kazandı.

Devamı>>

 
 
Sanjit "Bunker" Roy

Sanjit "Bunker" Roy
Barefoot College Kurucusu

Sanjit "Bunker" Roy Hindistanlı bir sosyal eylemci ve eğitimcidir. 1972 yılında Hindistan'ın Rajasthan eyaletinde içme suyu kalitesi, kadınların eğitimi, sağlık ve temizlik, kırsal kesimde işsizlik, enerji ve Hindistan'ın ekolojik sistemlerinin korunması gibi konularda karşılaşılan sorunların giderilmesini hedefleyen sivil toplum kuruluşu Barefoot College'ı kurdu.

Devamı>>

 
 

Dr. Psk. Yeşim Türköz

Dr. Psk. Yeşim Türköz
Klinik Psikolog / Psikoterapist


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden 1985 yılında mezun olmuş ve aynı bölümden Klinik Psikoloji alanında bilim uzmanlığı derecesini almıştır.

Devamı>>

 
 
Elmar Kronz

Elmar Kronz
DDI - Avrupa Başkan Yardımcısı

Elmar Kronz, Avrupa Başkan Yardımcılığından önce DDI – Asya Başkan Yardımcılığı, DDI Almanya ve Güney Doğu Avrupa Operasyonları Direktörlüğü ve DDI Genel Merkezi’nde (Pittsburgh, PA.) Üst Düzey Yönetici Danışmanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Devamı>>

 
 
Justin Allen

Justin Allen
RBL Group, Kıdemli Danışman, İK Dönüşümü: İK’yı Dışarıdan İçeriye İnşa Etmek’in Eş Yazarı

Justin RBL Group'un kıdemli danışmanıdır. İK Dönüşümü: İK'yı dışarıdan içeriye inşa etmek kitabının Prof. Dave Ulrich ile birlikte yazarıdır. Çalışmaları, liderlere ve İK profesyonellerine teoriler ve teorileri pratiğe dönüştürecek araçlar sağlayarak ve onlara birbirlerinden öğrenme fırsatları yaratarak, liderlik ve Stratejik İK alanlarında gelişmelerin önünü açmaktadır.

Devamı>>

 
 
Serpil Timuray

Serpil Timuray
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı ve Vodafone Avrupa Yönetim Komitesi Üyesi

CEO FORUM

Timuray, kariyerine Procter&Gamble’da başlamış ve P&G Türkiye İcra Kurulu Üyeliğine atanmıştır. 1999’da Group Danone’a katılan ve 2002-2008 yılları arasında Danone Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Serpil Timuray, Türkiye’de “Yılın Profesyoneli” ve Dünya Ekonomik Forumu tarafından “Genç Küresel Lider” ünvanına layık görülmüştür.

Devamı>>

 
 
Temel Güzeloğlu

Temel Güzeloğlu
Finansbank Genel Müdürü
CEO FORUM

1969 doğumlu Güzeloğlu, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Fizik Bölümlerinden lisans derecelerinin ardından Northeastern Üniversitesi, Boston - Massachusetts’de Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği ve Bilgi Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisans dereceleri almaya hak kazandı.

Devamı>>

 
 
Tanyer Sönmezer

TANYER SÖNMEZER
MCT Yönetici Ortak
Kurumsal öykülerin usta anlatıcısı

Türkiye’nin en popüler konuşmacılarından Tanyer Sönmezer’le tanışın. Bugüne kadar danışmanlık yaptığı şirketlerin yanı sıra yüzlerce konferans, şirket toplantısı ve zirvede konuşmacı olarak yer almış, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin ve organizasyonlarının insanlarına hem kişisel hem de çalıştıkları ekip dahilinde gelişimin kapılarını açan eğitimler ve danışmanlık veren  MCT’nin liderlerinden Tanyer Sönmezer...

Devamı>>

 
 
Fazıl Oral

Fazıl Oral
MCT Eğitmen ve Danışman

Fazıl Oral, Ankara Kara Harp Okulu İşletme ve İş İdaresi bölümünden mezun olduktan sonra üsteğmen rütbesine kadar Silahlı Kuvvetler bünyesinde kalmıştır. Silahlı Kuvvetler sonrası, profesyonel iş hayatı 1991 yılında Mc Donald’s Corporation bünyesinde devam etmiş ve satın alma müdür yardımcısı olarak görevini yürütmüştür.  

Devamı>>