Çağatay Pancaroğlu
Çağatay Pancaroğlu
CSA Holding İnsan Kaynakları Müdürü

1972 İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Fenerbahçe Lisesi'ni bitirdikten sonra, 1992 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nü kazandı.

Devamı>>

Ömer Çam
Ömer Çam
Kişisel Gelişim Uzmanı

1965 yılında Ordu'da doğdu. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. 1995 yılından itibaren Parapsikoloji, Biyoenerji, Sibernetik, Kuantum, Ezoterik, Batıni ve Okült ilimler gibi konularda okumaya, araştırma yapmaya ve eğitimler almaya başladı. Ayrıca kişisel gelişim alanında etkili olan NLP, Koçluk, Hipnoz gibi bilgi ve yöntemleri bir merakın ötesinde benimseyerek hayatında da uygulamaya başladı. Bu ilimler sayesinde başlayan içsel yolculuğu halen devam etmektedir.

Devamı>>

Seda Erzen
Seda Erzen
Benetton Türkiye İK Müdürü

İktisat ve Stilistlik eğitimlerinden sonra, 1,5 yıl yöresel bir gazetede moda köşe yazarlığı yaptı. 1993 yılında Smirnoff Moda Yarışması'nda Türkiye genelinde ilk üçe giren Erzen, Orta Doğu Teknik Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi
üzerine eğitim aldı.

Devamı>>

Ebru Ölçer
Ebru Ölçer
Shaya Mağazacılık, Pinkberry ve Le Pain Quotidien markalarından sorumlu Eğitim Müdürü

İsviçre doğumlu Ebru Ölçer 1995 yılında İstanbul'a geldi. Çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2002 yılında Shaya'da Starbucks markasından sorumlu Eğitim Müdürü olarak çalışmaya başladı.

Devamı>>

Mehmet Özyurt
Dr. Mehmet Özyurt
Işık Sigorta İK Bölüm Yöneticisi

Özyurt, Lisans ve yüksek lisans eğitimi sonrasında İstanbul Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları Yönetimi Doktora programını tamamlamıştır. Doktora eğitim programında, eğitim süreci üzerine odaklanarak eğitim transferinin gerçekleştirilebilmesi ve bu sayede eğitim faaliyetlerinin daha etkin ve verimli kılınabilmesi hususuna odaklanmış ve bu hususta tez çalışmasını tamamlamıştır.

Devamı>>

Selçuk Alimdar
Dr. Selçuk Alimdar
Avea Uzaktan Öğrenme ve Projeler Müdürü

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olan Selçuk Alimdar, daha sonra Yeditepe Üniversitesi'nde hazırladığı
"Total Quality Management in Secondary Education in Turkey" başlıklı teziyle MBA programını tamamladı.

Devamı>>

Mehpare Alp
Mehpare Alp
FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. İnsan Kaynakları Direktörü

Mehpare Alp, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Maden Tetkik Arama Enstitüsü'nde proje mühendisi olarak başladı. 1992 yılında Northern NEF, Inc'te (FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.'nin Türkiye'deki taşeronu olan Amerikan Eğitim Şirketi) eğitim sorumlusu olarak devam etti ve 1994'te şirketin Türkiye Müdürü oldu.

Devamı>>

Çiğdem Mete
Çiğdem Mete
Beymen Mağazacılık A.Ş. Eğitim ve Gelişim Müdürü

Çiğdem Mete İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, İktisat bölümünden mezun olduktan sonra perakendenin en güçlü markası ve aynı zamanda okulu olan Beymen Mağazacılık A.Ş.'de yönetici olarak profesyonel hayata adım attı. Operasyon ve insan yönetimini kapsayan bu süreci, yine aynı sektörde faaliyet gösteren Polo Ralph Lauren markasında devam ettirip bu süre zarfında mevcut uygulamaları yurtiçi ve yurtdışında deneyimledi.

Devamı>>

Şebnem Ergül
Şebnem Ergül
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İnsan Kaynakları Danışmanı

Şebnem Ergül Ankara Üniversitesi Uluslararası Politika bölümünden mezun olduktan hemen sonra Türkiye İş Bankası'nda eğitmen olarak profesyonel hayata adım attı. İş Bankası'ndaki kariyeri boyunca adeta bir akademisyen gibi sınavlar, dersler ve makaleler hazırlayan Şebnem Ergül, eğitim, planlama ve yatırımın geri dönüşü konularından sorumluydu.

Devamı>>